Blask i błysk kuchni w stylu glamour

Lubisz popisywać się daniami i masz twórcze podejście do przepisów kulinarnych? Serwowanie oryginalnych dań to Twoja specjalność, a eksperymentowanie ze smakami i aromatami to jedna z Twoich pasji? Jeśli jeszcze w dodatku lubisz luksus aranżacyjnym, to kuchnia w stylu glamour to Twoje przeznaczenie. Odkryj ją dla siebie i odkryj w niej siebie na nowo. Zabłyśnij w przestrzeni codzienności i olśnij wszystkich tym wspaniałym blaskiem. Dosłownie i metaforycznie.

Jakie meble do kuchni glamour?

Podstawą każdej kuchni są segmenty kuchenne. Producenci mebli kuchennych oferują wiele interesujących kompletów. Także takich, które doskonale wpisują się w stylistykę glamour. Znajdziemy m.in. olśniewające szafki w wysokim połysku, białe, czarne, szare, które staną się rewelacyjną bazą dla widowiskowej aranżacji glamour. Można pójść w kierunku minimalistycznego piękna lub stworzyć kuchnię nieco bardziej przytulną i ciepłą. Taką, która styl glam połączy z angielskimi inspiracjami wnętrzarskimi.

Różne oblicza kuchni glamour

Kuchnia glamour może być rozwiązana w bardzo różnym duchu. Nie tylko jako aranżacja minimalistyczna, ale też słodka kuchnia w stylu prowansalskim, który wzbogacimy kryształowymi dodatkami jak żyrandol czy oryginalne naczynia. Glamour to blask, błysk i lśnienie. To wielowymiarowość kryształu i struktura lodu, która wkrada się do przestrzeni pod postacią dekoracyjnych wazonów, kieliszków, mis.

Komfort bycia w stylu glam

Współczesne kuchnie to miejsca, które coraz bardziej przypominają eleganckie salony czy wytworne jadalnie. Na pierwszy rzut oka nie widać często, że kuchnia to miejsce gotowania, pieczenia i smażenia. Taką przemianę umożliwiają m.in. nowoczesne sprzęty oraz meble. Kuchnia w stylu glam to jeden z przykładów takiej metamorfozy, jakiej podlegają dzisiejsze wnętrza.