Relaks w cieniu pergoli

Dla osób, które w ogrodzie szukają romantyzmu i estetycznych doznań, doskonałym uzupełnieniem ogrodowego piękna będzie drewniana pergola. Kiedy z czasem oplecie ją wspaniała roślinność, stworzymy pod pergolą uroczy zakątek wytchnienia. Pergola pomoże nam spełnić nasze ogrodnicze pasje. Pozwoli pomysłowo skomponować ścieżkę z resztą ogrodu. Sprawi, że nasza przestrzeń będzie spójna.

Komfortowe meble z technorattanu

Żeby relaks w cieniu pergoli był pełny, warto pomyśleć o wygodnych meblach ogrodowych. Doskonałą propozycją będzie technorattan, który świetnie prezentuje się w towarzystwie drewna. Fotele, sofy, narożniki, krzesła i stoły wykonane z technorattanu wyglądają zarówno naturalnie i nowocześnie. Doskonale zaprezentują się w cieniu pergoli i zapewnią równie fantastyczny wypoczynek. Elegancka plecionka, przypominająca w swojej strukturze naturalne sploty, podkreśli świetnie urodę krzewów i pnączy otaczających pergolę.

Na romantycznym tle

Dopóki pnącza nie pokryją pergoli możemy zawiesić na niej doniczki z naszymi ulubionymi kwiatkami lub wybrane elementy dekoracyjne. Technorattanowy fotel postawiony w takim zakątku zapewni nam wypoczynek w romantycznym stylu.