Kuchnia, w której domownicy lubią przebywać!

Stworzenie oryginalnej kuchni nie jest dzisiaj żadnym problemem – jako klienci możemy korzystać z pomocy nie tylko topowych producentów mebli, ale również architektów czy designerów, którzy nawet najbardziej problematyczne pomieszczenia zaprojektują w sposób funkcjonalny i nowoczesny. Szukając inspiracji na własną kuchnię warto zwrócić uwagę na proponowane komplety meblowe w konkretnych stylach!

Kuchnia industrialna – nowoczesna i interesująca!

Styl industrialny to połączenie funkcjonalności, stonowanych kolorów i drewna – kuchnie tego typu uzupełnione są o elementy przywołujące na myśl pomieszczenia fabryczne. Chcąc sprawić, by kuchnia tego typu była dopasowana do naszych potrzeb, poza klasycznymi szafkami możemy również zamówić regały spawane z drewnianymi półkami. Wśród ciekawych elementów kuchni industrialnej wymienia się stylizowane lampy oraz drewniane blaty.

Kuchnia angielska – przytulna i pachnąca kwiatami!

Klasyczne angielskie kuchnie pachną ziołami, są pełne naturalnych tkanin, a meble zachwycają ilością zdobień i detali. Dzisiaj stworzenie nowoczesnej kuchni angielskiej nie jest problemem – producenci zaproponują nam komplety z szafkami z przeszkleniami i frezami, które stworzą domowy klimat i zapewnią wiele miejsca do przechowywania porcelany czy garnków.

Kuchnia prowansalska – w stylu francuskim!

Eleganckie kuchnie francuskie kojarzą nam się przede wszystkim jako połączenie bieli i drewna. Stworzenie takiej kuchni dzisiaj to nie problem. Jasne laminaty o gładkiej powierzchni lub imitujące drewno bez trudu zestawimy z litymi blatami drewnianymi. Uzupełnieniem takiej przestrzeni może być obszerny, drewniany stół jadalny oraz wygodne fotele lub krzesła. W kuchniach prowansalskich postawmy na dodatki: słoiczki na przyprawy, wazony z kwiatami.