Kuchnia w stylu nowoczesnym – wybierz białe meble do kuchni!

Nowoczesne kuchnie zaskakują pod wieloma względami: wyglądem, estetyką, funkcjonalnością, trwałością zastosowanych elementów. Białe meble do kuchni nowoczesnej to jedna z najchętniej wybieranych opcji – całość prezentuje się doskonale, a same meble są wygodne w codziennym użytkowaniu. Czym odznacza się nowoczesna kuchnia w bieli?

Innowacje i ciekawe rozwiązania

Nowoczesna kuchnia to ukłon w stronę minimalizmu – gładkie powierzchnie tworzą jednolitą i zwartą bryłę, którą dodatkowo może podkreślić zabudowa sprzętów AGD. Nowoczesne kuchnie odznaczają się najczęściej brakiem klasycznych uchwytów – zamiast nich projektanci proponują fantazyjne frezy do otwierania szafek lub też systemy „push&click”. W nowoczesnych kuchniach standardem jest również wykorzystanie systemów cichego domyku i prowadnic, które nie generują hałasu. Dzięki nim codzienne korzystanie z mebli będzie prawdziwą przyjemnością. Nowoczesne kuchnie to również mnogość ciekawych rozwiązań technicznych – dzięki nim możliwe jest na przykład tworzenie szafek podsufitowych z automatycznie podnoszonymi frontami.

Szafki kuchenne białe zdobione przeszkleniami

Wśród licznych trendów chętnie wybieranych przez klientów często wymienia się komplety meblowe, w których szafki kuchenne białe zdobione są przeszkleniami i szprosami. Takie rozwiązanie ma wiele zalet – przede wszystkim meble zyskują optycznej lekkości poprzez zastosowanie szyb. Dzięki nim szybko też określimy gdzie znajduje się ulubiony kubek czy filiżanka. Wykorzystanie przeszkleń i szprosów to również jeden z najbardziej charakterystycznych elementów kiedy projektujemy kuchnię w stylu prowansalskim czy rustykalnym – takie zdobienia idealnie wpisują się w ich klimat.

Białe meble kuchenne – zaprojektuj kuchnię bez wychodzenia z domu!

Jak stworzyć idealną kuchnię naszych marzeń? Czy konieczna jest pomoc doświadczonego architekta? Dzisiaj projekt kuchni online wykreujemy samodzielnie bez wychodzenia z domu – pozwoli nam na to kreator wirtualny. Kreator jest łatwy w obsłudze, intuicyjny, nie wymaga pobierania go na komputer domowy. Dzięki kreatorowi stworzymy projekt 3D naszej kuchni i wypełnimy go wybranymi przez nas meblami w konkretnym kolorze. Takie rozwiązanie pozwala na zwizualizowanie kuchni i wybranie najlepszych, dogodnych rozwiązań.